forum anoreksja bulimia, forum zaburzenia odżywiania, kompulsywne objadanie się forum

Forum psychologiczne dotyczące zaburzeń odżywiania oraz innych zaburzeń psychicznych.

#1 2012-03-29 00:28:19

fab

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 66
Punktów :   

Kontrolowanie jej odżywiania

Tak było z Alison Smela, 49, który mieszka w Chicago. Kiedy miała 12, dostała plan masy do naśladowania przez lata, bo został uznany za nadwagę. Smela mówi, że wróciłem do rozcieńczalnika szkolnych, a ludzie zauważyli aprobatą.

"Mam wszelkiego rodzaju uwagi, i podobało mi się, że" powiedziała. "I zrównał utraty wagi z uzyskaniem uwagę".

Kontrolowanie jej odżywiania pomogła Smela poczuć się lepiej, kiedy wszystko wydawało się zbyt wiele w obsłudze. "Kiedy życie dostał trudne, zawsze wiedziałem, że mogę kontrolować skalę", powiedziała.

Ale jak ona coraz bardziej udane i wspiął się na korporacyjnej drabinie, jej anoreksja gwałtownie się spod kontroli. Tak samo jej problem z intensywnego picia.

"Im bardziej ciśnienie byłem pod, tym więcej tytułów byłem, nie byłem do czynienia z presją pracy i życia w zdrowy sposób," powiedziała.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspank youknowyouloveme małe szynszyle